Jazzmine kvíz i o prázdninách + rozhovor s trenérem

Během prázdnin si uděláme v kulturním programu takzvané “divadelní prázdniny”. Tedy pravidelné koncerty začnou naplno opět od září. (Kulturní program září 2019) Nicméně budeme pokračovat ve vyčerpávajícím soutěžení v Jazzmine kvízu. Ten, kdo již pravidelně chodí soutěžit si jistě všimnul hlubokých vědomostí týmů “Kopyta” a “Opičáci“. No co si budeme povídat, prostě si mezi sebou tak nějak střídají umístění na prvním a druhém místě a předávají si vítězný pohár od vinařství Komarov.

Tato skutečnost trápí i trenéra týmu “Ideálně“. Měli jsme možnost unikátního rozhovoru s jejich koučem po posledním pondělním souboji, kde se tento tým umístil opět na 3.místě. I přes to, že se jedná o “bednu”, trenér není pochopitelně s výsledky dlouhodobě spokojený.

Svěřil se nám i se svojí strategií na prázdninová utkání. “Chtěli jsme využít neúplných sestav favorizovaných týmů. Před minulou soutěží jsme draftovali i jednoho velice nadějného nováčka – Joshuu. Bohužel se ve dvou po sobě jdoucích utkání projevila i neukázněnost naší přesilovkové formace, která Joshe nepouštěla k zakončení a utekly nám tak důležité body (viz.: salmiak). Tyto body nás dělily v těsných výsledcích od prvního místa”. Takto shrnul výsledky posledních dvou utkání trenér týmu Ideálně.

Moderátorskou lavičku nově obsadil Miran M. Ten tedy nyní s Monikou Ch. tvoří “novou” moderátorskou dvojici. I přes to, že se Miran M. na moderátorský post dostal od úplné píky (poznámka redakce: Miran M. se nepravidelně objevuje i v sestavě týmu Ideálně), nabízí i jistá provázanost na tým Ideálně. Je to jenom náhoda? Nebo že by další snaha či trenérská strategie v boji o dosažení prvního místa? Musíme konstatovat, že i tato skutečnost se na výsledném hodnocení nijak neprojevila a tým Ideálně pokračuje v dlouhodobém udržování třetí příčky.

Další soutěže budou následovat jako vždy pravidelně v každé pondělí.